Štěňata


V současné době neplánujeme štěňata.
Budete-li mít zájem, můžeme vás informovat o plánech majitelů našich odchovů.  

Máte
-li zájem o štěně z naší chovatelské stanice, můžete nás kontaktovat
:     
Tel.:
602 418 027,  e-mail:
legs-smon@seznam.cz

    

* * * * *

Alan Ba-lu Lamleh von Nama-schu C.I.B. Karuna Lamleh Legs-Smon
(29.04.2022)

MultiCh. B´Thami Lamleh Legs-Smon C.I.B. Karuna Lamleh Legs-Smon
(03.11.2020)

Ch. Winter Wizzard at Silgarhi C.I.B. Karuna Lamleh Legs-Smon
(10.05.2019)

JCh. Silgarhi Lags-pa Jo-DahC.I.B. Karuna Lamleh Legs-Smon
(28.10.2016)

Gulgates Ice Spie x C.I.B. D´Yusha Lamleh Legs-Smon (7.6.2014)

Ch. Silgarhi Fergus x C.I.B. D´Yusha Lamleh Legs-Smon (24.12.2012)

Ch. Dscho Utra Yungs-Dkar x C.I.B. D´Yusha Lamleh Legs-Smon
(10.1.2012)

Ch. Wanted Nice Dog's Chen-Bho Lamleh x C.I.B. A´Naya Lamleh Legs-Smon
(28.4.2011)

Ch. Dscho Utra Yungs-Dkar x C.I.B. D´Yusha Lamleh Legs-Smon
(11.7.2010)

Ch. Lost Valley Hothi x C.I.B. Dscho Utra U-ti
(3.2.2009)

Dondup Tschörten Sangmo La Mani x C.I.B. A´Naya Lamleh Legs-Smon
(5.4.2008)

Silgarhi Oberon x C.I.B. Dscho Utra U-ti
(12.4.2007)

Passiflora Rosa Damascena x C.I.B. Dscho Utra U-ti (19.4.2006)

Silgarhi Calidassa x Ch. IDscho Utra U-ti
(26.11.2004)

Ch. Silveridge Golden Parson x C.I.B. Dscho Utra U-ti (9.6.2003)

Při plánování našich odchovů hledíme na zdraví, pěkný typ obou rodičů a také na povahu. Chceme odchovávat zdravé a veselé tibeťáčky, kteří budou dělat svým páníčkům radost. Výstavy máme jako koníčka, ale krycí psy nevybíráme jen podle množství titulů. Snažíme se najít psy s rodokmeny po zvířatech již ověřených v chovu nebo z renomovaných chovatelských stanic. Každé spojení dlouho vážíme a snažíme se o něm získat co nejvíce informací i ze zahraniční. 
Naše štěňata jsou očkovaná, odčervená, čipovaná a vybavená EU pasem. 
Každému vrhu zajišťujeme socializaci úměrnou věku štěňat. Jsou zvyklá žít v bytě, kde si navyknou na vše, co je v běžné domácnosti (pračka, myčka, vysavač). Pohybují se po bytě, nejen v ohrádce (při dodržení bezpečnostních pravidel), jsou v pravidelném kontaktu se všemi našimi psy. Pokud je dobré počasí a věk štěňat tomu již odpovídá, jsou část odpoledne na zahradě, kde se učí poznávat nové prostředí a lidi. Pokud není počasí dobré, mají v bytě k dispozici dostatek hraček rozvíjejících jejich osobnost a motoriku. Štěňata jsou také zvyklá na pravidelné návštěvy lidí. Se štěňaty navštěvujeme přátele, aby si zvykla na jiné prostředí a cizí pejsky. Znají obojek a vodítko, učíme je kontaktu s kartáčem a běžnou manipulaci s nimi. Snažíme se z našich štěňátek vychovat povahově vyrovnaná, spokojená štěňata, aby jejich přechod do nových domovů byl bezproblémový, stejně jako jejich další komunikace s novými páníčky. Jsou navyklá jezdit autem v boxu. Naše štěňátka mají i výstavní předpoklady a rádi novým majitelům pomůžeme i s vystavováním, pokud se pro ně rozhodnou.

K našemu štěněti budoucí majitelé dostanou kupní smlouvu, kde jsou uvedeny všechny základní údaje, včetně údajů zdravotních. Pro snadnější orientaci dostávají nový majitelé námi zpracovanou příručku, jak se o tibeťáka starat. Štěňata jsou zvyklá na různé druhy stravy -  vařené, syrové či suché krmivo. Na první dny v novém domově dostávají suché krmení, případně nějaký přídavek, na jaký jsou zvyklá, aby přechod na novou stravu nebyl násilný. Štěňata dostávají i něco od maminky a další. Samozřejmostí je chovatelský servis - pokud budete v budoucnu cokoli potřebovat, můžete se na nás obrátit, a to kdykoli. S majiteli našich odchovů jsme ve stálém kontaktu. My na oplátku očekáváme, že naše štěňata najdou pohodový a šťastný život plný lásky a pochopení. 

     

Tato stránka byla naposledy aktualizována:     06.09.2022 18:38

Copyright © Radana Sojková, Legs-Smon TTs