Ch. Jang-mu Lamleh Legs-Smon

Český veterán šampion, Český šampion,
Klubový šampion TTC

narozena: 24.12.2012
chovatel: Ing. Radana Sojková
majitel: Ing. Radana Sojková + Miroslava Kopecká
 Jany je dcerou naší skvělé Yushy a anglického gentlemana ze známé chovatelské stanice Silgarhi. Do En.Ch. Silgarhi Fergus jsem se zamilovala na fotkách a ve skutečnosti pak ještě víc pro jeho šarm a skvělou, milou povahu, ale taky opravdu krásný exteriér. V neposlední řadě se mi líbil i jeho rodokmen.

Jany je celá Yusha ... ráda baští, mazlí se a mluví ... hlavně okolí jídla nadělá řečí, to by jednomu díru do hlavy vymluvila :o)

A protože ne vždy se všechno zadaří, jak si člověk představuje, Janča je náš rodinný pes a dělá nám radost tím, že je. Ale protože je moc hezká, neodolali jsme a poměrně pozdě jsme s ní zkusili pár výstav. Janča překvapila a tak se nám podařilo získat titul Českého a Klubového šampiona. A když se nám a jí bude chtít, přeskočíme do veteránů, tahle třída nás opravdu baví, protože jde jen a jen o zábavu.

Ch. Silgarhi Fergus 
   
C.I.B. multi Ch.  D´Yusha Lamleh Legs-Smon
    
Anglický šampion Interšampion (C.I.B.), Český a Slovenský Grandšampion, Český šampion, Český veterán šampion, Německý šampion (VDH), Německý Veterán šampion (VDH a KTR), Rakouský šampion, Šampion Slovenska, Polska, Ukrajiny, Černé Hory, Makedonie,  Klubový šampion TTC, Junior šampion ČR
*  4.7.2005, HD-5/4 (A), PRA,LL-neg., 
CCL DNA, PLL DNA - tested
* 12.4.2007, HD-A, PL-0/0, PRA,LL-neg., 
CCL DNA, PLL DNA - clear

Galerie rodičů