Velikonoční návštěva

26.03.2005 

Nepomuk

     
  

         

Na Bílou sobotu jsme se celá naše rodina, včetně všech psisek vydala do Nepomuku. Naše štěňata slavila 4 měsíce, a já jsem chtěla, aby se Shalunka viděla ještě s Thamínem, a tak jsme využili delšího volna k návštěvě Bucků. 

    Thamínek nás srdečně přivítal, ale stejně tak Almička i ostatní Buckovi psíci. Thami se má opravdu královsky a je na něm vidět, že je u Bucků moc  spokojený. Je poslušný, Jarka ho má perfektně zmáknutého na piškotky. Čím dál víc mi připomíná svého taťku Kaela. Je to velký mazel, ale zároveň se tváří suveréně a sebevědomě. Byla jsem s ním moc spokojená.
Po obědě a řádném vylítání  na zahradě jsme vyrazili do lesa, ale ani pak se psíci ke spánku neuložili. Utka provokovala Artuška, a když už neměl sílu se s ní honit, lítala si po zaradě sama :o)) Shalu řádila s Thamínem a občas se k nim přidala Uti nebo Any. Žožinka s Almičkou odpočívali na sluníčku na terase, kde i nám bylo dobře. Jarní sluníčko nám chtělo udělat radost a hřálo jako o život....
Mám obrovskou radost, že z Thamínka roste pěkný a spokojený pejsek a Buckům za to dík. A určitě to nebyla poslední příležitost našeho malého prince "zkontrolovat", ale se Shalunkou se zřejmě viděli naposledy. My ostatní ahoj příště!