C.I.B. Karuna Lamleh Legs-Smon
 

Interšampion (C.I.B.), Český Veterán šampion, Český grandšampion, Německý (VDH) šampion, Rakouský šampion, Český šampion, Slovenský šampion,
Český Junior šampion, Klubový šampion TTC, Polský šampion,
Bulharský šampion

narozena: 7.6.2014, HD-A/A, PLL-0/0,
DNA PLL, CCL a RCD4 - clear, DNA PRA3 - clear po rodičích, chovná
chovatel: Ing. Radana Sojková

Kerry je dcerou naší skvělé Yushy a psa ze známé anglické chovatelské stanice Gulgates. Gulgates Ice Spie "Bond" má rodokmen, který není v hcovu tibeťáků tolik rozšířšný. Děkuji Heidi Lawrence a Margaret Hamshere (anglická chov. stanice Ludgate), že mi umožnili toto krytí uskutečnit. 

Kerry je jiná než naše ostatní holky. Stejně jako ostatní má milou, mazlivou povahu, ale je taky velmi  šikovná, ráda dělá různé aktivity, je inteligentní a rychle chápe ... prostě něco dělat je pro ní velká radost ... jen kdyby i sama nevymýšlela :o) Byla také vzorná mamina svým štěňátkům, vše zvládala levou zadní, a to jak péči, tak výchovu. 

 

 

Gulgates Ice Spie
   
C.I.B. D´Yusha Lamleh Legs-Smon
    
Interšampion (C.I.B.), Český a Slovenský Grandšampion, Český šampion, Německý šampion (VDH), Rakouský šampion, Šampion Slovenska, Polska, Ukrajiny, Černé Hory, Makedonie, Klubový šampion TTC, Junior šampion ČR, atd.
*  18.10.2008, HD-3/4 (A), PRA,LL-neg., černý & bílý, DNA CCL, PLL, PRA3, rcd4 - clear * 12.4.2007, HD-A, PL-0/0, PRA,LL-neg., CCL DNA, PLL DNA - clear