Letos jsme si opět užily výstavního víkendu v Bratislavě. Tentokrát jsme vyrazily s paničkou Holanovou a její fenkou Ashar Yontan Najkosyva. Sobotní výsledky a fotografie najdete na Sengge  výstavním webu. Ubytování jsme si zajistily v penzionu v Modré - Harmónia. Bylo to tam opravdu moc příjemné. Nádherné okolí, skvělý a milý personál. Jedinou chybu to mělo, a to byli kolegové pejskaři. Úderem půl dvanácté začali nejen chodit po chodbě sem a tam, ale i jejich miláčci poletovali po chodbě. Ashar si vzala službu a hlídala, holky se sem tam přidaly. A protože sousedi nedali pokoj ani v noci, nebylo to teda nic moc.... Možná by lidi měli být aspoň občas ohleduplní - jestli ještě vůbec ví, co to je. V neděli jsme byly poměrně dost unavené. Nany i Utka byly taky nevyspalé a mírně protivné. Podle toho to taky vypadalo.

Nicméně bylo velmi milé se opět po roce podívat do Bratislavy a potkat se se známými a novými lidmi. Mezi ty nové patří Martina a Milan s jejich mladou fenečkou Arien Lamleh Schambala. Arinku znám z fotek a byla jsem na ní moc zvědavá.  A jak se mi líbila na fotkách, tak se mi líbila i ve skutečnosti. Myslím, že na ní můžou být paníci i chovatelka Bára s Martinem hrdí. Je to velmi pěkná, milá a společenská fenka. Prostě typický tibeťák. Tak držím pěsti, ať z ní vyroste pěkná čubina.

Po cestě zpátky se holky pěkně vyhajaly a když jsme dorazily k Holanům, začaly řádit s Holanovic mlaďochem Čikem. Utka lítala po zahradě hubu od ucha k uchu a já bych jí dala korunu. Kdyby se tak společensky křenila na rozhodčí, kde bychom byly :o))) Jen jsem trnula u kávy, aby nežuchla do bazénu. Naštěstí ho obě moje zlatíčka minula a tak jsme jely domů v pohodě.
Gratulujeme k získání V2, res. CAC Ashar v sobotu a Sanče Báry Blažejové v neděli.