Slavíme konec roku ... (12/2008)
Šťastné a veselé
Vánoce byly jako každý rok u nás prima, i když nás bylo o jednoho méně než vloni. S tím se nedá nic dělat a my se snažili v rámci toho si to zpříjemnit jak to šlo. Trochu to kazila má choroba, protože jsem si připadala jako přejetá parním válcem. A slibuju, že příští Vánoce opravdu už nepeču, protože se cukroví nikdo ani nedotknul a nám zůstane asi do Velikonoc :o)))
Také nás se svými páníčky navštívila i dcera naší Any Nella s páníčky Lukášem a Silvou a kámoškou Miou. Bylo velmi milé se znova potkat. Z našeho miminka vyrostla opravdu velká holka a je podobná své mamině.  Je to velmi charismatické zvířátko, o kterém prostě víte na každém kroku. Stejně jako Any umí rozdávat mnoho krásně pozitivní energie. Těšíme se opět na viděnou.
Dárečci pod stromečkem ....
Anunka se zahrabala pod deku ... :o)) Any, maso!!! No, ale jak se rychle vyhrabat? No přeci hlavou dolů :o))) Any je akrobat! Yusha je modelka .... :o)
     
Která je která ???
  
Silvestrovská oslava
Konec roku slavíme neradi, protože oslavy na povel není to pravé a navíc ty rachejtle .... Každoročně navečer navštěvujeme přátele, ale choroba (tentokrát ne moje :o)) nám v tom zabránila. O to víc jsme se nudili ... všichni!!! Utka tentokrát nějak lépe snášela rachejtle a když bylo nejhůř, strčila mi hlavu po paži a bylo hned líp.